VİZYON:

Sektörde  rakiplerine  fark  yaratan  bir  etik  ve  mesleki  yaklaşımla  maksimum  müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet etmeyi ve sektörümüzde iyi bir yer edinmeyi amaçlıyoruz.

 

MİSYON:

Takım  çalışmasının  önemini  özümseyen  personelimizle  verdiğimiz  hizmetin   niteliğini arttırmak, müşterimize ihtiyaçları doğrultusunda hizmet verebilecek, sürekli gelişmeyi hedef alan bir içyapı oluşturacağız.

 

POLİTİKA:

Yapacağımız her işte yasaların ve kanunların gereklerini tam olarak yerine getireceğiz.

Sunduğumuz hizmetin kalitesini etkileyebilecek tüm düzenlemeler ve ekipman tedariki için gerekli değerlendirmeleri yaparak en iyi hizmeti en düşük maliyetle gerçekleştireceğiz.

Uyguladığımız Kalite Yönetim Sistemimizin şartlarına uygun hizmet vereceğiz. Kalite Yönetim Sistemimize bağlı olarak sürekli iyileştirme taahhüdümüzü yerine getireceğiz. Tüm ekibimiz ile çevreye ve yasalara daha duyarlı olarak çalışıp bu konularda gereken tüm özveri ve gereklilikleri yerine getireceğiz.

Temel amacımız, hizmet kalitemiz ve deneyimli personelimizle fark yaratarak farkımızın kalıcılığını sağlamaktır. Hizmet sunumunda müşterinin beklentileri ve önerilerini dikkate alarak tam katılımcı bir yaklaşımla yüksek verimlilikte bir çalışma yapabileceğini düşünmekteyiz.

Yaptığımız çalışmalarda sürekli gelişme için en değerli kaynağımız olan çalışanlarımıza gerekli olan eğitimlerin verilmesini, başarının paylaşıldığı, katılımcı, güvenli ve sağlıklı bir iş ortamının yaratılması bizim için en temel görevlerdendir.