Endüstriyel Paket Atıksu Arıtma Sistemleri

Endüstriyel Paket Atıksu Arıtma Sistemleri

Sanayi tesisleri, fabrikalar, organize sanayi bölgeleri gibi çeşitli üretim prosesleri sonucunda oluşan   atıksuların   arıtılması   amacı   ile   kurmuş   olduğumuz   endüstriyel  atıksu   arıtma sistemlerimiz atıksu karakterizasyonuna göre farklılık göstermektedir.

İlgili Resimler

Üretim ve sanayi tesislerinin, üretim aşamalarında gerçekleştirdikleri faaliyetler sonucunda oluşacak atıksuları,  ilgili yönetmeliklerde  belirtilen  deşarj  standartları  içerisinde arıtması gerekmektedir. Endüstriyel nitelikli atıksuların arıtılması amacı ile dizayn edilen atıksu arıtma sistemleri, boyutları ve arıtma üniteleri;  sanayi/sektör türü, üretim yöntemi, atıksu miktarı, atıksuyun kirlilik değerleri ve alıcı ortam türüne göre değişiklik göstermektedir.

Tekstil,  Sabun  ve  Deterjan,  Gıda,  Mezbaha,  Metal-Metal  Kaplama,  Konserve,  Organize Sanayi Bölgeleri,  Kimya vb. endüstriyel tesislerin proses sularından oluşan atıksuların geri kazanımı  veya  bertarafı  için  kurmuş  olduğumuz  endüstriyel  atıksu  arıtma  sistemlerimiz, sektör ve atıksu karakterizasyonuna göre özel olarak uygulanmaktadır.

Kataloğumuzu İncelediniz mi?

En ince detaylarla hazırladığımız bütün isteklerinizi bulabileceğiniz kataloğumuzu inceleyebilirsiniz